Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
17/08/2017 - 12:55

Trwa remont na sądeckim cmentarzu komunalnym. Będzie równo

W ubiegłym roku wyremontowana została główna aleja na cmentarzu komunalnym przy ulicy Rejtana. Aktualnie trwają prace na drugiej, również mocno wyeksploatowanej ścieżce.

Jesienią ubiegłego roku bardzo zniszczony, pełen nierówności asfalt na głównej alejce cmentarza, został zastąpiony estetyczną kostką betonową. Poprawiło to nie tylko wygląd nawierzchni, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

- Urząd Miasta Nowego Sącza kontynuuje rozpoczęte w ubiegłym roku prace remontowe na cmentarzu komunalnym przy ulicy Rejtana. Celem wykonywanych prac jest poprawa jakości i bezpieczeństwa alejek pieszych - powiedziała nam Renata Stawiarska z Referatu Komunikacji Społecznej. 

Zobacz też: Chodnikowa ofensywa na osiedlu Millenium

- Dokumentację projektową wykonała Pracownia Projektowa PAWLAK, natomiast prace remontowe wykonuje Zakład Budowlano-Drogowy BUD-DROG. Wykonywanie prac przebiega prawidłowo i jest na bieżąco monitorowane przez inspektora. Planowany termin wykonania zadania inwestycyjnego to druga połowa października 2017 roku - odpowiedziała na nasze pytanie Renata Stawiarska.

Michał Śmieciak ([email protected]). Fot. MŚ

Remont cmentarnej alejki
Jedna z głównych alejek na cmentarzu jest w remoncie.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)