Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
13/08/2021 - 20:05

Tragiczny wypadek na terenie betoniarni w Cieniawie. Nie żyje 26-letni mężczyzna

Na terenie betoniarni w Cieniawie doszło do tragicznego wypadku. 26-letni mężczyzna został przygnieciony przez maszynę. Jego obrażenia były tak poważne, że zginął na miejscu.


Na terenie betoniarni w Cieniawie w miniony piątek po godzinie jedenastej doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych informacji, które przekazał nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej wynika, że jedna z maszyn przygniotła mężczyznę, który prawdopodobnie był pracownikiem betoniarni. Jego obrażenia były tak poważne, że nie miał żadnych szans na przeżycie. Załodze karetki pogotowia ratunkowego, która już po chwili zjawiła się na miejscu, pozostało jedynie potwierdzić zgon. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna miał 26 lat.

Przez wiele godzin na miejscu wypadku pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej sądeckiej policji pod nadzorem prokuratura, którzy ustalali przyczyny i okoliczności tej tragedii. Prawdopodobnie - jak zwykle w takich sytuacjach - ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone i w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

-  Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane w postępowaniu - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

([email protected] Fot. Ilustracyjna Pixabay)Dziękujemy za przesłanie błędu