Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
21/08/2023 - 11:20

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

Na drodze krajowej 28 w Gorlicach doszło do koszmarnego wypadku. Na wysokości firmy Ścinex zderzyły się czołowo dwa samochody, którymi podróżowały trzy osoby. Jedna z nich była reanimowana. Niestety, jej życia nie udało się uratować. Pozostałe dwie osoby trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami. W tej chwili droga krajowa jest zablokowana.


Kilkanaście minut przed godziną jedenastą, na drodze krajowej 28 w Gorlicach doszło do bardzo poważnego wypadku. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była ogromna. Jeden z pojazdów wypadł z drogi. 

- Łącznie tymi samochodami podróżowały trzy osoby. Jedna z nich - kobieta - była reanimowana. Niestety jej życia nie udało się uratować. Miała 73 lata - powiedział naszej redakcji mł. bryg. Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej. Pozostałe dwie osoby zostały zabrane karetkami do gorlickiego szpitala.

Zobacz też Łowcy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pedofilię. To co robili, przyprawia o dreszcze [FILM]

Na miejscu cały czas pracują strażacy i policjanci. Droga krajowa w tej chwili jest zablokowana. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 13.15. Zostały wyznaczone objazdy. 

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. ([email protected] Fot. Google Maps, Halo Gorlice - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu