Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
27/11/2023 - 07:20

Tragedia wisiała na włosku. W Nowym Sączu drzewo runęło na jadące samochody

Podczas ostatniej wichury, która przechodziła nad Sądecczyzną, w Nowym Sączu omal nie doszło do tragedii. Na ulicy Tarnowskiej, na jadące samochody runęło drzewo. Choć pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Te mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się w piątkowe popołudnie, przed godziną siedemnastą, na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu. W okolicy ronda św. Jana Pawła II, na jadące samochody przewróciło się drzewo.

- Uszkodzone zostały dwa samochody - Nissan Qashqai i Skoda Octavia. Autami jechały w sumie trzy osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało - informują strażacy z Nowego Sącza.  


Do tego zdarzenia doszło niedaleko siedziby straży pożarnej, dlatego strażacy dosłownie już po chwili byli na miejscu. Za pomocą piły usunęli z drogi i z samochodów powalone drzewo, a następnie na prośbę policji, przemieścili uszkodzonego Nissana na pobocze. Pojazd był na tyle uszkodzony, że kierowca nie mógł kontynuować dalszej podróży. Natomiast osoba kierująca Skodą, za zgodą policji odjechała z miejsca. 


Przez niespełna godzinę na ulicy Tarnowskiej były utrudnienia w ruchu. ([email protected] Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu