sadeczanin.info

Totalna metamorfoza na starówce w Nowym Sączu. Kolejne „miejsce wstydu” zamieniło się na coś takiego
Niedawno rozpoczęła się długo wyczekiwana przez sądeczan restauracja starego Młyna Jezuickiego przy ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu, który od lat był określany przez mieszkańców „miejscem wstydu”. Zmieni się również totalnie jego otoczenie. Ale to nie wszystkie niespodzianki na sądeckiej starówce. W ścisłym jej centrum zniknęło też i inne „miejsce wstydu”. Gdzie?

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone