Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
27/11/2014 - 16:00

Tomasz Kowal: Głosuję na Reśkę, bo szanuje rywali jak sportowiec

Zbliża się druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów. W Krynicy do drugiej tury weszli Dariusz Reśko i Emil Bodziony.
Beata Zawiślan, przedsiębiorca

Będę głosować na Dariusza Reśkę, jak najbardziej. Jest bardzo operatywny, żyje sprawami Krynicy, jest medialny, często go widzę w mediach, no i bardzo dużo dla Krynicy zrobił. Krynica się zmienia, deptak wypiękniał, wyremontowana pijalnia, zmieniły się ulice, dużo rzeczy. Dba o tę Krynicę, żyje nią, mieszka tutaj. Bardzo pozytywny człowiek.

Tomasz Kowal, strongman

Będę głosował na Dariusza Reśkę, bo jest bardzo reprezentatywną osobą, bardzo fajnie reprezentuje gminę. Udało się dzięki niemu zorganizować dwie potężne imprezy strongmanów z Telewizją Polską, Galę Boksu, Mistrzostwa Europy w kickboxingu. Ten Urząd Miasta stał się otwarty dla ludzi, każdy może tam przyjść, porozmawiać, jest tak jakoś ciepło i serdecznie. Bardzo szanuję tego człowieka, ponieważ podczas kampanii wyborczej był przez konkurentów opluwany, a zachował styl. Byłem na kilku spotkaniach wyborczych, ani razu negatywnie nie wypowiedział się na temat swoich przeciwników. Więc mam dla niego ogromny szacunek za to, jak ich traktował. Oni go kopali i opluwali, wyciągali jakieś brudy, kłamstwa, a on to znosił z godnością, zachował styl i fason. Konkurentów trzeba szanować, tak jak w sportowcy szanują swoich rywali.

Damian Siudak, rolnik

Będę głosował na Reśkę, bo widzę zmiany w Krynicy, widzę inwestycje i chciałbym, żeby taki stan rzeczy się utrzymał. Widzę piękny deptak, bulwar. Deptak odzyskał dziewiętnastowieczną atmosferę. Planuje się otwarcie aquaparku, co wzbogaci jeszcze ofertę Krynicy. Konkurent pana Reśki, gdy był burmistrzem, nie dbał zupełnie o miasto. Zależało mu tylko żeby trwać na tym stanowisku. Dlatego wybieram pana Reśkę.
 


Dziękujemy za przesłanie błędu