Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
26/04/2023 - 20:10

Targi Zdrowia w Krynicy-Zdroju! Nie przegap tej wyjątkowej okazji

Tradycyjnie, dziesiątemu już z kolei, Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan” towarzyszyć będą Targi Zdrowia. Jacy wystawcy zaprezentują się w czwartek, 27 kwietnia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju? Oferta przygotowana w tym roku przez organizatora, czyli Fundację Sądecką jest wyjątkowo interesująca.

Zobacz też co oznacza pojęcie: deinstytucjonalizacja usług w zakresie zdrowia psychicznego

Tak naprawdę, żadnego z wystawców tegorocznych targów nie trzeba specjalnie przedstawiać. To marki same w sobie. Zobaczcie sami.

Osteodex, czyli Centrum Medyczne mieszczące się w Nowym Sączu przy ul. Grunwaldzkiej. Można tu skorzystać z porady i pomocy aż 25 specjalistów w ramach: chirurgia jednego dnia, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej i okulistyki.

Będą tu też specjaliści zajmujący się normobarią, do której mieszkańcy Sądecczyzny mają dostęp w takich punktach jak: Komora Normobaryczna Kapsuła Czasu w Krynicy-Zdroju czy Normobaria Obidza. Komora normobaryczna niesie za sobą szereg zalet, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Należą do nich: zwiększona ilość produkowanych przez organizm komórek macierzystych, dzięki dotlenieniu wszystkich komórek w naszym organizmie, zmniejszają się stany zapalne, przyspiesza przyswajanie minerałów, poprawia trawienie, Jutro będzie doskonała okazja, by porozmawiać o szczegółach.

Zobacz też: To właśnie te choroby zabijają nas najczęściej

Po raz kolejny w trakcie Targów Zdrowia będzie do Waszej dyspozycji „słuchobus”, czyli mobilny gabinet do badania uszu i słuchu. Słuchobus Marmed stać będzie przez cały dzień za Starym Domem Zdrojowym.

Alive to z kolei stoisko sieci specjalistycznych sklepów medycznych, w których zakupić można wózki inwalidzkie, pionizatory, materace przeciwodleżynowe, ortezy, łóżka rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne, sprzęt stomijny, cewniki, sprzęt toaletowy, protezy piersi, peruki, balkoniki rehabilitacyjne, parapodia, inny sprzęt rehabilitacyjny. Sieć realizuje refundację Narodowego Funduszu Zdrowia i pomagama w przygotowaniu wniosków i dokumentacji w celu uzyskania dopłaty z PFRON (PCPR, MOPS).

Z kolei przedstawiciele Salveo Medical Care - Klinika Nowy Sącz udzielą Wam wszystkich informacji na temat innowacji na rynku fizjoterapii i fizjoestetyki. Jeśli potrzebujecie profesjonalnej rehabilitacji czy Wasz organizm wymaga regeneracji, to właśnie tu będzie doskonała sposobność, by dowiedzieć się na ten temat więcej.

Dermo Hair Clinic – pod tym hasłem kryje się możliwość porozmawiania ze specjalistami zajmującymi się od lat diagnozowaniem i terapią schorzeń skóry głowy i włosów.

Sądecki Bartnik to już legenda nie tylko na Sądecczyźnie, ale i w całej Polsce. Niekwestionowany potentat na rynku miodu i produktów związanych z pszczelarstwem. Tu dowiecie się dosłownie wszystkiego nie tylko o samym miodzie, ale również o pierzdze, propolisie, wosku czy apiterapi.

Na targach będzie też możliwość porozmawiania z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O czym? O zwolnieniach lekarskich, zasiłkach osobowych i świadczeniach przysługujących ubezpieczonym Sądeczanom.

Będzie też okazja do zapoznania się z ofertą Akademii Nauk Stosowanych, czyli dawnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, która od lat kształci kolejne pokolenia ratowników, fizjoterapeutów, pielęgniarek i dietetyków.

Nie zabraknie też stoiska Sądeczanina, na którym będzie można m.in. nabyć nasze wydawnictwa.

Zapraszamy!

PROGRAM SEMINARIUM „O ZDROWIU SĄDECZAN”. Udział w seminarium jest bezpłatny. 

([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info / Sądecki Bartnik) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu