Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
13/02/2023 - 09:50

Tak imprezowali na swojej studniówce maturzyści z Nowego Sącza. To był niezwykły bal [ZDJĘCIA]

Czas tegorocznych studniówek powoli dobiega końca. W miniony weekend na balu bawili się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. To była wyjątkowa impreza, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów sądeckiej "Dwójki". Zresztą, zobaczcie sami!


Uczniowie klasy 4e, której wychowawczynią jest Alicja Karpiel, bawili się na swojej studniówce. Impreza odbyła się w sobotę (11 lutego) w Dworku pod Dębami w Nawojowej. Na ten dzień licealiści czekali kilka lat. Wspólnie włożyli wiele wysiłku w to, aby ich studniówka była wyjątkowa.

Zobacz też Będzie co wspominać! Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie sądeckiej szkoły [ZDJĘCIA]

Każdy bal studniówkowy rozpoczyna się od poloneza, nie inaczej było i tym razem. Potem był czas na program artystyczny, wspomnienia i podziękowania. Wszyscy świetnie bawili się do białego rana. Z pewnością zarówno uczniowie jak i nauczyciele na długo zapamiętają ten bal. ([email protected] Fot. II LO w Nowym Sączu)

To był wyjątkowy bal! Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie sądeckiej "Dwójki"
Czas tegorocznych studniówek powoli dobiega końca. W miniony weekend na balu bawili się uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. To była wyjątkowa impreza, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów sądeckiej "Dwójki". Zresztą, zobaczcie sami!Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu