Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
27/09/2022 - 23:00

Tajemniczy samochód na Sądecczyźnie. Wszystko wskazuje, że to marka BMW

Jeszcze przed uroczystą premierą nowy tajemniczy model porusza się po na terenie Sądecczyzny. Miłośnicy motoryzacji klasy premium od wielu dni mogli go spotkać w Nowy Sączu i okolicach, poruszającego się w specjalnym kamuflażu.

Przybrane szaty odsłonić mają model X1, który może pochwalić się bardziej wyrazistym designem, doskonałą przestronnością, innowacyjną technologią i po raz pierwszy w pełni elektrycznym układem napędowym.

W salonie BMW M-Cars w Nowym Sączu trwa odliczanie do premiery trzeciej generacji modelu BMW X1 – i pierwszego w pełni elektrycznego samochodu typu SAV w segmencie kompaktów premium. Samochód BMW X1 jest oferowany w wersji z napędem spalinowym, hybrydowym plug-in lub w pełni elektrycznym.

Nowe układy asystenckie BMW to kolejny stopień digitalizacji samochodu BMW X1. Innowacyjne systemy wspomagające kierowcę zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji. Nowe BMW X1 zostało wyposażone m.in. w asystent cofania wspomoże wyjazd z nawet z najciaśniejszych uliczek, inteligentny system asystujący kierowcy Professional oraz asystent parkowania wspomagający manewrowanie nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni.

Wnętrze nowego SAV to szeroki i zakrzywiony szklany panel łączący dwa wyświetlacze -  BMW z systemem ID8 , operowany na 10,25-calowym wyświetlaczu informacyjnym i wyświetlaczu sterującym o przekątnej ekranu 10,7 cala.

Przód samochodu stanowi duża atrapa chłodnicy. W połączeniu z płaskimi, szeroko rozstawionymi diodami reflektorami adaptacyjnymi tworzy wyrazisty charakter. Nowy model BMW X1 mierzy 4500 mm długości, jest szeroki na 1845 mm i wysoki na 1642 mm. To więcej od jego poprzednika o 53 mm, 24 mm i 44 mm.

Ale nie tylko to, bo urósł również rozstaw osi – z 2670 mm do 2692 mm. Przekłada się to na większą przestrzeń w kabinie, równocześnie samochód wygląda na znacznie większy i przestronniejszy. BMW X1 w bazowej wersji dostępny jest z 17-calowymi obręczami kół, z możliwością rozszerzenia do nawet 20 cali w wersjach xLine i M Sport.

Wyrazisty wygląd zewnętrzny nowego BMW X1 zapewniający sportową, pewną siebie prezencję można zobaczyć już 1 października 2022 roku od godz. 9:00 w salonie BMW M-Cars przy ul. Tarnowskiej 179 w Nowy Sączu.

Dla miłośników samochodów elektrycznych będzie to również wyjątkowa okazja do przetestowania na drodze innych modeli elektrycznych i hybrydowych marki BMW.

Najnowsze BMW X1 w nowosądeckim salonie. Trwa odliczanie do premiery
W salonie BMW M-Cars w Nowym Sączu trwa odliczanie do premiery trzeciej generacji modelu BMW X1 – i pierwszego w pełni elektrycznego samochodu typu SAV w segmencie kompaktów premium.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu