Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
23/10/2020 - 09:50

Tą drogą nie przejedziecie. Będzie nowy asfalt przy DK 75

Kierowcy jadący z Maciejowej na Składziste muszą korzystać z objazdów drogami gminnymi. Droga powiatowa od skrzyżowania z DK 75 do mostu na Kamienicy jest zamknięta. Utrudnienia potrwają cały dzień.

Droga krajowa 75. Fot. Sądeczanin

Kierowcy niedługo pojadą nową drogą z Maciejowej na Składziste (gmina Łabowa). Wcześniej jednak będą musieli korzystać z objazdów. W piątek droga przez prawie cały dzień będzie wyłączona z ruchu.

Czytaj także: Wypadek w Rdziostowie. Ciężarówka przewróciła się podczas rozładunku kruszywa

Od skrzyżowania drogi powiatowej (nr 1524K) z drogą krajową 75 do mostu na Kamienicy remontują jezdnię. Jeszcze wczoraj nawierzchnia w tym miejscu była ściągnięta, a droga rozkopana. Już niedługo robotnicy wyleją tam asfalt. Dziś, 23 października, droga będzie wyłączona z ruchu od godziny 8 do 15. Kierowcy, którzy chcą dojechać do Składzistego muszą korzystać z objazdów drogami gminnymi.

Droga powiatowa z Maciejowej na Składziste. Fot. Sądeczanin

Zobacz galerię: Złota polska jesień jest najpiękniejsza na Sądecczyźnie

Utrudnienia nie potrwają jednak długo, bo droga powiatowa już niedługo zostanie oddana do użytku. Według informacji przekazanych nam przez Urząd Gminy w Łabowej, prawdopodobnie już w następnym tygodniu zakończy się remont w tym miejscu. (PS)

Kolejny remont przy DK 75. Tym razem powiatówka z Maciejowej na Składziste
W piątek droga powiatowa z Maciejowej na Składziste będzie wyłączona z ruchu. Robotnicy wymieniają nawierzchnię na odcinku od skrzyżowania z DK 75 do mostku na rzece Kamienica. Utrudnienia nie potrwają jednak długo, bo remont zakończy się już w przyszłym tygodniu.


Dziękujemy za przesłanie błędu