Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
23/02/2015 - 12:34

Szkolenia online na lotnisku w Łososinie Dolnej

Areoklub Podhalański w Łososinie Dolnej organizuje innowacyjne szkolenia online dla pasjonatów lotnictwa. Metoda ta pozwala uczestniczyć w szkoleniu z każdego miejsca i o dowolnym czasie.
Niedawno odbyła się w konferencja pt. „Zagrożenie jakie niosą ze sobą warunki oblodzenia”. Wykład odbył się w postaci Webinariów, innowacyjnej metodzie kształcenia online. Było to pierwsze tego typu szkolenie w Aeroklubie Podhalańskim. Obecnie zapowiadane są następne tego typu szkolenia.

Metoda ta pozwala uczestniczyć w szkoleniu z każdego miejsca i o dowolnym czasie. Uczestnik szkolenia widzi na ekranie komputera wykładowcę, treść prezentacji oraz ma możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji. Również sprawdziany wiedzy odbywają się metodą online.

- Uczestnicy szkolenia uczestniczyli w interesującym wykładzie na temat lotów w warunkach oblodzenia samolotu. Dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo zaplanować lot, jak prawidłowo zareagować na pojawiające się oblodzenie, jakiego rodzaju zagrożenia są z tym zjawiskiem związane i wiele innych - informują organizatorzy.

Oprac: (Rob)
Źródło i fot. Aeroklub Podhalański
 


Dziękujemy za przesłanie błędu