Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
12/04/2012 - 05:27

Świętowali Złote i Diamentowe Gody w sądeckim ratuszu

W sali reprezentacyjnej ratusza zebrali się jubilaci oraz ich krewni. 10 par małżeńskich odebrało gratulacje, a także medale od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.
Życzenia jubilatom przekazali prezydent Ryszard Nowak, a także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Antkiewicz-Wójs. Prezydent życzył małżonkom kolejnych wielu lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.

- Pięćdziesiąt, sześćdziesiąt lat wspólnego życia to wiele doświadczeń, wiele przyjemności, ale i trudów dnia codziennego. Dlatego należy się Wam szczególne uznanie – podkreślił Ryszard Nowak.

Prezydent odznaczył jubilatów „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta RP. Pary w prezencie otrzymały również kwiaty, upominki oraz pamiątkowe albumy. Na zakończenie rodzina i przyjaciele odśpiewali świętującym tradycyjne „Sto lat” oraz złożyli życzenia. Był również czas na pamiątkowe zdjęcia i lampkę szampana.

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili: Janina i Stanisław Jakubowscy oraz Aniela i Wincenty Ziemiankowie. Złote Gody świętowali: Władysława i Tadeusz Bąba, Barbara i Bogusław Budzyńscy, Lidia i Jan Gajewscy, Maria i Józef Kasina, Halina i Stanisław Kuligowie, Apolonia i Franciszek Mentel, Irena i Franciszek Wójcikowie oraz Krystyna i Stanisław Wójcikowie.

 

(MC)

Źródło i fot. Urząd Miasta Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu