Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
01/09/2018 - 20:25

Superplac zabaw przy Nadbrzeżnej. Warto wybrać się z dzieckiem!

Nowy plac zabaw dla dzieci przy ul. Nadbrzeżnej już otwarty. W słoneczną sobotę nie brakowało chętnych by skorzystać ze wszystkich atrakcji. A tych było mnóstwo także dzięki imprezie, którą zorganizowały wspólnie z nowosądeckim MOSiREM Skoda Autoremo i Bikeatelier.


Wspinaczka po linach, kołowrotki, trampoliny, rampy dla deskorolek, rowerów i tych, co wolą hulajnogi. Konkursy, malowanie twarzy, pyszne lody Koral, woda z saturatora, a do tego próbne przejażdżki rowerami Merida z Bikeatelier i jazdy samochodami Skoda, udostępnionymi przez firmę Autoremo. To wszystko przyciągnęło dziś mnóstwo osób wraz z dziećmi na nowootwarty, wielki plac zabaw przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

- Ile odwiedziło nas osób? Konkretne liczby dadzą fotokomórki przy bramkach wejściowych - mówi Bogusław Kmak, wicedyrektor nowosądeckiego MOSiR-u, którego zastaliśmy przy wręczaniu upominków małym zwycięzcom sprawnościowych konkursów. - Ale jak pan widzi, zainteresowanie jest ogromne. 

Bogusław Kmak, wicedyrektor MOSiR w Nowym Sączu.

Było ciepło, słonecznie, czyli tak jak być powinno podczas udanej, plenerowej imprezy. W niedzielę ciąg dalszy odbędzie się na terenie Pumptracku. Pocżątek o godz.9 - testowanie rowerów firmy Merida. Godzinę później - warsztaty jazdy rowerowej z Gustawem Dądelą - czołowym zawodnikiem kadry bmx racing. Warto zostać dłużej, bo o godz.11 odbędą się ostatnie z cyklu II GP Zawody w Jeździe Rowerowej na Torze Pumptrack. potem pokazy sprzętu policji i straży pożarnej.

tomasz.kowalski@sadeczanin.info

Nowe centrum rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej - strzał w dziesiątkę!
To był strzał w dziesiątkę. Tak działa reklama w Sądeczaninie. W miejscu, gdzie jeszcze w ubiegłym roku niewiele się działo, dziś tętniło życie. Organizatorzy dwudniowej imprezy skorzystali z reklamy w sadeczanin.info. I pewnie nie żałują. Promocja w sadeczanin.info to gwarancja sukcesu! Zwłaszcza gdy dopisuje pogoda a dla gości ma się tyle atrakcji co MOSiR, Skoda Autoremo i Bikeatelier oraz Koral.


Dziękujemy za przesłanie błędu