Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
31/03/2015 - 14:00

Sukces Horwatha - 5 tys. polubień portalu i certyfikat od kucharzy

W minionym tygodniu zaprzyjaźnioną z Sądeczaninem redakcję portalu „Potrawy Regionalne” spotkały dwa ważne wydarzenia. Profil „Potraw” na „Facebooku” polubił pięciotysięczny Internauta, a redaktor naczelny Leszek Horwath został wyróżniony certyfikatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.
Mieszkający w Starym Sączu Leszek Horwath, redaktor naczelny portalu „Potrawy Regionalne” jest częstym gościem na łamach miesięcznika „Sądeczanin”, gdzie regularnie zamieszcza felietony o polskiej tradycji kulinarnej.

„To wielka radość, ale także świadomość, by Państwa nie zawieść w odnajdywaniu dawnych, polskich, tradycyjnych smaków oraz związanych z nimi obyczajami czy obrzędami. Zapewniam, że w tej mierze dołożymy wszelkich stań, wspierani od dwa nowe „pióra” korespondenckie: Grażynę Dereń (Ziemia Lubuska) i Krzysztofa Leśniewskiego (Wielkopolska, Pałuki).

Niezwykłym powodem do osobistej satysfakcji jest przyznany mi (imiennie) przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, „Certyfikat” zaświadczający, że jestem „...promotorem kuchni regionalnych, dbającym o zachowanie tradycji polskich kulinariów”.

Jak napisali w „Certyfikacie” Zacni Szefowie Kuchni:
„Portal POTRAWY REGIONALNE powraca do smaków dzieciństwa i utrwala w społeczeństwie obyczaje naszego Narodu”.

To szczególne wyróżnienie od profesjonalistów przyjmuję z wielką pokorą, a jednocześnie z zaskoczeniem i olbrzymią satysfakcją.
Traktuję je jako docenienie 8-letniego trudu całego Zespołu Redakcyjnego i Wydawcy Portalu mojej żony - Joanny oraz osób, które były i są z redakcją od dnia jej powstania: ś.p. Hanny Szymanderskiej, Wandy Czubernatowej, Barbary Jakimowicz-Klein, Elżbiety Lechowicz i Andrzeja Mikołajewicza.

Z całego serca raz jeszcze dziękuję Szefom Wszystkich Szefów” – pisze Leszek Horwath, redaktor naczelny portalu potrawyregionalne.pl

Gratulujemy!
 






Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)