Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
09/02/2022 - 07:30

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie VI LO im. Bolesława Barbackiego

To była niezapomniana studniówka. Wspaniali maturzyści, pyszna kuchnia i wspaniała zabawa aż do białego rana. Przecież o to chodzi na balu studniówkowym. Nie zapomina się go do końca życia. I ten bal będą pamiętały z pewnością dwie klasy – 3 Ag i 3 Bg VI Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.

We wnętrzach zabytkowego dworku w Brzeznej bawili się uczniowie wspomnianych klas, a towarzyszyli im zaproszeni nauczyciele z wicedyrektor szkoły Teresą Majerczyk na czele.

Czytaj także: Nowy Sącz: zamykali najdłuższą sesję w tej kadencji w ekspresowym tempie

W gronie nauczycieli nie mogło oczywiście zabraknąć dwóch wychowawczyń - Grażyny Waląg, wychowawczyni klasy 3 Ag i Elżbiety Czech-Klimy, wychowawczyni klasy 3 Bg.

O to, by zabawa studniówkowa była tą jedyną i niepowtarzalną, którą pamięta się na całe życie zadbali maturzyści. To była noc pełna szalonej zabawy, dobrego humoru, wyśmienitej kuchni i niebywałych kreacji. Był także czas na podziękowania nauczycielom i dyrekcji szkoły.

W studniówkową noc wpisały się oczywiście tradycyjny polonez, odtańczony z gracją, był artystyczny powrót do wspomnień, świetna muzyka, pokaz kulinarnego kunsztu szefa kuchni, potrawy z pogranicza klasyki i kuchni molekularnej, pokaz sztucznych ogni w klimatycznych ogrodach. Młodzież obu klas przygotowała intrygujący program artystyczny.

Maturzyści z VI „Ogólniaka” zaprosili wszystkich uczestników do…quiz-u, który oparty był na zdjęciach uczniów z dzieciństwa. Wisienką na torcie tego artystycznego programu był występ wokalny uczennicy klasy 3 Ag, Marysi Panicz.

Czytaj także: Co z tą Szalową!? Dzieci masowo lądowały w szpitalu, pierwsze zagadki rozwiązane

Trudno się dziwić, że studniówkowy bal trwał aż do białego rana.

[email protected], fot. Łukasz Matlak.

Studniówka 2022: tak bawili się uczniowie VI LO im. Bolesława Barbackiego
To była niezapomniana studniówka. Wspaniali maturzyści, pyszna kuchnia i wspaniała zabawa aż do białego rana. Przecież o to chodzi na balu studniówkowym. Nie zapomina się go do końca życia. I ten bal będą pamiętały z pewnością dwie klasy – 3 Ag i 3 Bg VI Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu