Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
31/03/2021 - 15:10

To strażak zginął w tragicznym wypadku koło Limanowej. Miał 48 lat

Do naszej redakcji dotarła dzisiaj smutna wiadomość. W tragicznym wypadku w Jastrzębiu koło Limanowej zginął strażak miejscowej jednostki. Miał 48 lat.

Z wielkim smutkiem informujemy, że dnia 30.03.2021 w wieku 48 lat w tragicznym wypadku zginął nasz druh Andrzej Koszut....

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Jastrzębiu Środa, 31 marca 2021

Policjanci wspólnie z prokuraturą ustalają przyczyny tragicznego wypadku, który we wtorkowe popołudnie wydarzył się w podlimanowskiej miejscowości Jastrzębie.

- 48-letni mężczyzna jadąc ciągnikiem rolniczym marki Ursus, jadąc drogą asfaltową, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do wywrócenia ciągnika, który go przygniótł – powiedziała naszej redakcji asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Zobacz też Tragedia przed samymi świętami. Nie żyje 48-letni traktorzysta [ZDJĘCIA]

Niestety jego obrażenia były tak poważne, że jego życia nie udało się uratować. Decyzją prokuratora, policjanci zabezpieczyli jego ciało i w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja.  

Jak się okazało, 48-latek który zginął w tragicznym wypadku, to strażak, o czym poinformowała na swojej stronie Ochotnicza Straż Pożarna w Jastrzębiu.

- Rodzinie naszego zmarłego strażaka składamy najgłębsze wyrazy współczucia. Andrzeju niech święty Florian przyjmie Cię na swoją służbę – napisali na jednym z portali społecznościowych strażacy z Jastrzębia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Jastrzębie, OSP Łukowica)

Tragedia przed samymi świętami. Nie żyje 48-letni traktorzysta
W podlimanowskiej miejscowości Jastrzębie, we wtorkowe popołudnie doszło do tragicznego wypadku. Traktor przygniótł 48-letniego mężczyznę. Niestety jego obrażenia były tak poważne, że nie udało się uratować jego życia.


Dziękujemy za przesłanie błędu