Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
20/08/2022 - 17:00

Straszny wypadek podczas prac polowych. Po chłopca przyleciał śmigłowiec LPR

To był nieszczęśliwy wypadek. Podczas prac polowych, 15-letni chłopiec został przygnieciony przez zbiornik. Po rannego nastolatka przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do szpitala.

Miesiące wakacyjne to okres, kiedy rolnicy mają najwięcej pracy. Niestety w tym czasie częściej niż zwykle dochodzi do wypadków, które często kończą się tragicznie. W piątkowy wieczór w Słopnicach na Limanowszczyźnie doszło do kolejnego nieszczęścia. Podczas prac polowych 15-letni chłopiec został przygnieciony przez zbiornik.

Zobacz też Dramatyczny wypadek w Przyszowej. Przewróciła się ciężarówka z ładunkiem

Jego stan musiał być bardzo poważny, bo załoga pogotowia ratunkowego, która już po chwili dotarła na miejsce, wezwała śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy przenieśli chłopca na podkład latającej karetki, która następnie przetransportowała go do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu. Jak podaje portal limanowa.in, po przeprowadzonych w szpitalu badaniach okazało się, że chłopiec doznał urazu uda. Jego życiu nic nie zagraża.

Zobacz też Groźny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił pieszego [ZDJĘCIA]

Przez wiele godzin na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia.  ([email protected] Fot. OSP Słopnice Dolne)Dziękujemy za przesłanie błędu