Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
21/11/2021 - 10:00

Straszne! Poszli odwiedzić swoją babcię. Znaleźli ją martwą

Niestety śmierć znów była szybsza aniżeli pomoc. Starsza kobieta zmarła samotnie w zaciszu swojego domu. Gdy odwiedzili ją wnukowie, 89-latka już nie żyła.

Dramat rozegrał się w sobotni poranek w miejscowości Młynne koło Limanowej. Wnukowie poszli odwiedzić swoją babcię. Bardzo zaniepokoili się, gdy mimo pukania nie otwierała drzwi. Przez okno zobaczyli ją leżącą na łóżku. Nie ruszała się. Obawiali się, że stało jej się coś strasznego. Próbowali dostać się do domu, ale bezskutecznie. Zadzwonili więc po pomoc.

Zobacz też Sześć dni szukali zaginionego Mateusza. Niestety, spełnił się czarny scenariusz 

Już po chwili na sygnale przyjechały służby ratunkowe. Strażacy weszli do budynku, niestety okazało się, że 89-latka była nieprzytomna i nie oddychała. Niestety na ratunek było za późno. Kobieta już nie żyła.

Niestety takie sytuacja, jak ta zdarzają się coraz częściej. Nie ma tygodnia żeby strażacy z naszego regionu nie byli wzywani do otwarcia mieszkań. Czasem uda się, że pomoc dotrze na czas. Niestety często na ratunek jest za późno. (RG, Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu