sadeczanin.info

Stary Sącz: znajdą dla MPK miejsce, ale to przewoźnik powinien wyjść z inicjatywą. O co chodzi?
Stary Sącz: znajdą dla MPK miejsce, ale to przewoźnik powinien wyjść z inicjatywą. O co chodzi?
Stary Sącz: znajdą dla MPK miejsce, ale to przewoźnik powinien wyjść z inicjatywą. O co chodzi?
Dyskusja o potrzebie i zasadności uruchomienia nowej linii MPK Stary Sącz – Galeria Trzy Korony nadal trwa. Okazuje się jednak, że mieszkańcy gminy Stary Sącz mają zdecydowanie poważniejszy problem. O co chodzi?

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone