Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
12/01/2019 - 23:20

Stary Sącz WOŚP: jutro zaroi się od czerwonych serduszek! A jaka będzie zabawa!

Stary Sącz jest ze Wielką Orkiestrą świątecznej Pomocy od początku. 27 finał tez nie odbyć się bez udziału gminy. Gdzie spotkasz wolontariuszy? Gdzie będziemy się bawić by pomóc?

Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. W Starym Sączu koncentrować się będzie w Centrum Kultury i sztuki im. Ady Sari, gdzie od 16.00 czeka Was tu mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program na plakacie.

Tradycyjnie akcję wsparli lokalni przedsiębiorcy a w czasie zabawy będą przeprowadzone niesamowite akcje. Na razie to niespodzianka, ale w tamtym roku wylicytować można było na przykład przejażdżkę super motorem.

Wolontariusze i organizatorzy finały przypominają, że to, jak wielkie światełko orkiestrowe dotrze do nieba zależy w głównej mierze od Was. Nie zapomnijcie zabrać latarek.

Zobacz też: Finał WOŚP: Piwniczna-Zdrój i Rytro zagrają razem!

Wolontariusze i organizatorzy finały przypominają, że to, jak wielkie światełko orkiestrowe dotrze do nieba zależy w głównej mierze od Was. Nie zapomnijcie zabrać latarek.

Zobacz też: WOŚP Nowy Sącz: zobacz program finału i pomóż pobić kolejny rekord

I teraz kolejna ważna rzecz. W tym roku Stary Sącz włączył się również do zbiórki prowadzonej on-line. Adres pod którym można składać datki tutaj.

W 2017 roku podczas finału zebrano aż 52 095 zł. Mimo starań, w roku następnym w 2018 nie udało się pobić tego rekordu - zebrano w sumie ok. 26 tys. Jak będzie w tym roku?

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu