Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
07/07/2019 - 22:15

Stary Sącz: myślisz, że pracodawca robi Cię w konia? Pogadaj ze specami

Już 11 lipca na starosądeckim Rynku specjaliści z Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Powiatowego Urzędu Pracy stawią się w Starym Sączu, by służyć radą, pomocą czy wsparciem mieszkańcom gminy.

W regionie gdzie nadal pracodawcy są na bakier z przepisami w kwestii traktowania pracowników a w ślad za zatrudnianiem ich na czarno albo na „śmieciówkach” nie ma mowy o bezpieczeństwie czy godnej emeryturze - choć niby pracowników coraz bardziej brakuje - możliwość zweryfikowania swojej pozycji i możliwości na rynku pracy jest nie do przecenienia.

Czy musimy się godzić na dyktat obecnego pracodawcy, czy może nadal bezpieczniej zostać tam gdzie już pracujemy? Jakim ryzykiem obarczona jest zmiana zawodu? A może pora zmienić pracodawcę albo zawód? Takie decyzje zawsze wymagają przemyślenia i skonsultowania się z tymi, którzy mają w tej materii o wiele większe doświadczenie. Będzie ku temu okazja już 11 lipca w Starym Sączu, gdzie urzędnicy przyjadą do petentów. Co bardzo ważne wszystkie porady udzielane będą całkowicie bezpłatnie.

Szczegóły na plakacie.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu