Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 lutego. Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
27/03/2018 - 10:05

Stanowisko dyrektora krynickiego szpitala czeka!. Czasu na złożenie papierów zostało niewiele

Zarząd Powiatu Nowosądeckiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szpitala w Krynicy-Zdroju. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 4 kwietnia.

By konkurs mógł się odbyć musi do niego przystąpić, co najmniej dwóch kandydatów. Posiedzenie komisji konkursowej zaplanowano na 17 kwietnia. Na jej czele stoi starosta nowosądecki Marek Pławiak.

Do czasu rozstrzygnięcia konkursu, funkcję dyrektora szpitala pełni dotychczasowy dyrektor placówki Sławomir Kmak. Przypomnijmy, że 28 lutego dyrektorowi krynickiego szpitala zakończył się kilkuletni kontrakt.

Zobacz także: Nowe skrzydło szpitala w Krynicy Zdroju otwarte. Ale luksus ! [ZDJĘCIA, FILM]

Co musi spełnić kandydat, ubiegający się o stanowisko dyrektora krynickiego szpitala? Musi mieć wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy, a także brak prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.

Zapytaliśmy kierującego szpitalem dyrektora Kmaka, czy będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora? Na złożenie stosownych dokumentów pozostało już niewiele czasu.

- Nie chciałbym zdradzać, jaką decyzję podejmę – mówi Sławomir Kmak. – Wszystko w swoim czasie.

[email protected], Fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020