sadeczanin.info

Skazany w Nowym Sączu za „Pershinga” wyszedł po 25 latach. Teraz żąda milionów
Powrót Ryszarda Boguckiego na wolność ponownie przyciągnął uwagę do sprawy „Pershinga” i wyroku z Nowego Sącza. Po 25 latach od zabójstwa Andrzeja Kolikowskiego ps. „Pershing” temat znów wraca na pierwsze strony gazet, a były skazany zapowiada walkę o wielomilionowe odszkodowanie. Sprawa nadal budzi emocje — szczególnie w Małopolsce, gdzie zapadły kluczowe decyzje sądowe.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone