Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
08/09/2018 - 22:55

Sierpień kolejnym, rekordowym miesiącem "Sądeczanina"

Wakacje wakacjami, ale w "Sądeczaninie" ciężko pracowaliśmy by spełniać informacyjne potrzeby naszych Czytelników. Efekt? Pobiliśmy wszelkie dotychczasowe rekordy i odnotowaliśmy niespotykane w historii serwisu wyniki.

W sierpniu - na podstawie danych Google - odnotowaliśmy ponad 450 tysięcy unikalnych użytkowników i grubo powyżej 10 milionów odsłon. Czy to dużo? Cała nasza lokalna, internetowa konkurencja, na takie wyniki jak mamy w miesiąc, pracuje chyba z rok. 

Miło mi o tym - w imieniu zespołu redakcyjnego oraz Biura Reklam i Ogłoszeń - poinformować z kilku względów. Przede wszystkim, by podziękować Czytelnikom "Sądeczanina". Za to, że jesteście z nami, towarzyszycie nam od miesięcy i lat. To sprawia, że odczuwamy nieustannie satysfakcję, iż możemy Państwu służyć szybką - i mamy nadzieję - pełną ofertą informacji lokalnych. Tych najbardziej przydatnych w codziennym życiu. Od rozkładu jazdy szynobusu począwszy, przez prognozę pogody, po repertuar kina lub doniesienia z lokalnego podwórka samorządowej polityki, dróg, gospodarki, kultury i edukacji.

O naszych rekordowych wynikach oglądalności piszę też, by upewnić reklamodawców (bez których "Sądeczanin" nie mógłby się tak szybko rozwijać), że reklamując się u nas dobrze wydajecie swe pieniądze. Tak, dzięki rozsądnym posunięciom docieramy z waszym przekazem reklamowym do maksymalnej liczby odbiorców. A wdrażając coraz więcej form odsłonowych, dajemy wam pewność, drodzy prezesi i właściciele wielkich, średnich i całkiem małych firm, że i my dbamy o wasz budżet.

Dzięki naszemu wydawcy możemy sobie pozwolić na rzadki w mediach lokalnych luksus - nie musimy spełniać czyichś życzeń. Jesteśmy niezależnym serwisem, chcącym stosować tylko/aż standardy profesjonalnego dziennikarstwa i zawsze stawać po stronie Czytelnika. 

Co przed nami? Będziemy się starać jeszcze lepiej dopasować do potrzeb użytkowników serwisu sadeczanin.info i Czytelników miesięcznika "Sądeczanin", Rozszerzać zasięg o kolejne wsie, miasta i gminy Małopolski, Zwiększać obszar zainteresowań naszych dziennikarzy i służyć lokalnej społeczności jak najlepiej potrafimy, dostarczając codziennie nową porcję użytecznych informacji. Zostańcie z "Sądeczaninem". Każdego dnia damy dowód, że warto!

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach