Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
01/10/2021 - 10:45

To się czytało w „Sądeczaninie” . Top września

Ponad osiemset - tyle artykułów ukazało się we wrześniu na łamach „Sądeczanina”, największego i najbardziej poczytnego serwisu w naszym regionie. Jakie wiadomości najbardziej poruszyły i zainteresowały czytelników wszystkich ośmiu działow? Oto nasz top 24 ostatniego miesiąca.

WIADOMOŚCI

Jaka informacja okazała się hitem działu wiadomości? Prym wiedzie proza życia.  Najbardziej poczytny (279 tys. odsłon)  okazał się artykuł, który dotyczył największych błędów przy segregacji śmieci, co dowodzi, że nie do końca sobie z tym radzimy i oczekujemy konkretnych, użytecznych wskazówek.

Do którego pojemnika wrzucasz karton po mleku? Największe błędy segregacji

Co czytelników poruszyło najbardziej? Tragedia, jaka rozegrała się na autostradzie A4, w okolicach Dębicy. Samochód nagle zjechał z pasa i uderzył w bariery. Auto prowadził właściciel sądeckiej galerii Trzy Korony Stanisław Kosoń, który zasłabł za kierownicą. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

Niespodziewana tragedia. Nie żyje właściciel galerii Trzy Korony Stanisław Kosoń

Najbardziej gorąca, bo pisaną na miejscu informacją,  była relacja z powodzi, która siała zniszczenia na Sądecczyźnie.  Drogi w ciągu kilkunastu minut zamieniły się w rzeki, a jezdnie pod wiaduktami w mieście w jeziora.

Znów powódź. Droga zamieniła się w rzekę, podtopione są budynki [FILM]Dziękujemy za przesłanie błędu