Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
22/09/2020 - 14:45

Sesja Rady Miasta Nowego Sącza [NA ŻYWO] Radni wciąż obradują zdalnie

Nowe stawki za wywóz śmieci, nadanie nazwy mostowi na Dunajcu te kwestie były dyskutowane podczas pierwszej części sesji rady miasta Nowego Sącza, która obradowała w ubiegłym tygodniu. Dziś część druga.

Porządek obrad (kolejne numery)                                                                                                                           

20. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych w Nowym Sączu, dostosowanego do rzeczywistych potrzeb ludności i zapewniającego dostępność świadczeń również w porze nocnej, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy oraz możliwości aptek i pracujących w nich farmaceutów - druk nr 415.

21. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany przebiegu istniejącej drogi gminnej nr 293259 K stanowiącej ulicę Podwale w Nowym Sączu - druk nr 416.

22. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/294/2016 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 13 września 2016 r., w sprawie wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych miasta Nowego Sącza oraz zmiany statutu Zespołu Scentralizowanej Obsługi Finansowo-Księgowej w Nowym Sączu - druk nr 424.

23. Informacja z działalności Prezydenta Miasta w okresie od poprzedniej Sesji. 24. Wolne wnioski radnych i oświadczeniDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)