Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
09/12/2019 - 14:20

Serce-Sercu: każda cegiełka buduje lepszy świat

Akcja Serce-Sercu znów zawitała do Nowego Sącza i okolic, jednocząc jego mieszkańców w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.


JAW TRANS działa na rzecz akcji Serce-Sercu

W pomaganie innym angażują się także nowosądeckie firmy. Właściciel firmy JAW TRANS nie wyobraża sobie odsunąć się od szlachetnej akcji na rzecz potrzebujących i zwraca uwagę na jeden ważny aspekt, o którym często zapominamy, nie tylko w okresie pojednania. – Na co dzień jesteśmy skupieni na sobie, swoich potrzebach, swoich sprawach. Często nie zauważamy innych, ich problemów i ograniczeń. Trzeba zawsze patrzeć na tych, którzy mają gorzej – to pomaga docenić to, co się samemu posiada i wyzwala chęć niesienia pomocy w miarę swoich możliwości. Dlatego jako właściciel firmy JAW TRANS Usługi Transportowo Budowlane zdecydowałem się wziąć udział w akcji Serce Sercu – mówi Krzysztof Jawor.

Wszyscy wiemy w jakim żyjemy dzisiaj świecie. Liczy się pieniądz, sława, kariera. Często zapominamy o tym co najważniejsze, czyli spojrzeniu poza czubek własnego nosa i bezinteresownym pomaganiu innym. Przedstawiciel firmy JAW TRANS zwraca na to uwagę. - Pomagając sprawiamy, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Chciałbym się przyczynić do tego, choćby w najmniejszym stopniu. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat. Głęboko wierzę ze ofiarowane dobro, zawsze wraca – ujmująco mówi pan Jawor.


JAW TRANS Usługi Transportowo Budowlane

Firma istnieje na rynku transportowym od osiemnastu lat, co pozwala na stabilizację
i pewność w realizacji usług. Mimo istniejących na rynku konkurencyjnych firm, oferta firmy JAW TRANS jest tak skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku zarówno w zakresie transportu drogowego jak i robót budowlanych. Firma transportowa posiada bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone usługi gwarantowały pełną kompleksowość. Dbamy aby każdy realizowany projekt był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami i w oczekiwanym terminie przy wykorzystaniu dostępnych innowacji z zakresu technologii, materiałów oraz metod pracy. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma firmami w zakresie prowadzenia prac ziemnych, drogowych i kanalizacyjnych.


([email protected])
 Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe