Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
13/08/2020 - 12:05

Sanepid szuka pasażerów dwóch kursów autobusów. Jeden z pasażerów miał COVID-19

W Małopolsce pojawia się, niestety coraz więcej ognisk koronawirusa. Wczoraj nasze województwo znajdowało się na pierwszym miejscu w tabeli liczby zakażeń. Teraz, praktycznie co chwilę Sanepid szuka osób, które miały kontakt z kim zakażonym koronawirusem. Obecnie Sanepid w Gorlicach apeluje o zgłaszanie się pasażerów dwóch kursów autobusowych z Krakowa do Gorlic i z Gorlic do Krakowa.

Sanepid próbuje namierzyć pasażerów, którzy 7 sierpnia (piątek) podróżowali  autobusem jadącym z Krakowa do Gorlic. Autobus z Krakowa wyjeżdżał o godz. 19.55.

Podobnie do Sanepidu powinni niezwłocznie zgłosić się pasażerowie, którzy jechali w niedzielę (9 sierpnia) autobusem z Gorlic do Krakowa. Wspomniany autobus wyjeżdżał w trasę o godz. 14.

Czytaj także: Sanepid szuka ludzi z autobusu. Jeden z pasażerów miał koronawirusa

Sanepid szuka pasażerów, którzy podróżowali tymi autobusami w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS CoV-2 pasażera autokaru.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Poniżej podajemy numery do kontaktu:

w godzinach 7.00 - 19.00  

tel. 18 353 84 00 lub telefon alarmowy : 604 754 433

Informacje z podaniem danych osobowych ( imię, nazwisko, adres zamieszkania , numer PESEL, numer telefonu kontaktowego) można także kierować na adres

e- mail: [email protected]

[email protected], fot. arch. Sadeczanin.info - ilustracyjna.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe