Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
12/05/2018 - 21:50

Sandecja poza ekstraklasą! "Oni specjalnie przegrali żeby stadionu nie stawiać"

Po przegranym meczu z Cracovią piłkarze z Sandecji muszą się pożegnać z Lotto Ekstraklasą. - Oni specjalnie przegrali żeby stadionu nie stawiać – komentują sądeczanie na profilu facebookowym klubu.

- Opuszczamy LOTTO Ekstraklasę. W spotkaniu 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy podopieczni Kazimierza Moskala ulegli Cracovii po golu Michała Helika. To, oraz obrót wyników w innych meczach spowodował, że sądeczanie są pewni spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej – to fragment oficjalnego komunikatu ze strony internetowej MKS Sandecja.

Już tylko dla formalności dodamy, że wynik meczu to 1 – 0 dla Cracovii.

Zobacz też: Na meczu Sandecji z Wisłą kibicom puściły nerwy. Zagrali na zero z tyłu, ale z przodu nic nie chciało wpaść

Odzew kibiców był niemal natychmiastowy. Jak komentują sytuację na profilu facebookowym klubu? - Oni specjalnie przegrali żeby stadionu nie stawiać – napisał Mateusz Pietrych.

Kamil Sobota patrzy na sprawę trochę inaczej. -  Paradoksalnie, według mnie to lepiej, że jest spadek. Kolejny sezon w ekstraklasie z meczami domowymi w Niecieczy to byłoby nieporozumienie. Teraz czas na nowy stadion w Sączu i powrót do ekstraklasy za parę lat już na dłuższy czas. Na pewno teraz w I lidze Sandecja będzie walczyła o górne miejsca w tabeli, bo z ekstraklasy wywiozą doświadczenie i pewnie sporo pieniędzy jak na I ligę. Do zobaczenia za parę lat w Ekstraklasie.

Znachorzy z Sandecji zawiedli. Klub spadł na łeb z Ekstraklasy

Jarek Uczkiewicz ucina temat bardziej bezpardonowo. Włodarze chyba odetchnęli, znów pierwsza liga, znów budżety i święty spokój..... Pytanie kim zagramy i gdzie.

- Walczyliście dzielnie! Szacunek - Życzliwszych i tylko życzliwych komentarzy jak ten Jakuba Bieleckiego było bardzo niewiele…

A Wy jak widzicie przyszłość naszych piłkarzy? Czy też uważacie, że była korelacja między spadkiem z ekstraklasy a perturbacjami związanymi z planami budowy nowego stadionu?

ES [email protected] Fot.: TKDziękujemy za przesłanie błędu