Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
02/08/2018 - 11:25

Sandecja Nowy Sącz: No i gdzie te karnety za symboliczną złotówkę?

Projekt „Sandecja to My” wygrał czwartą edycję budżetu obywatelskiego Nowego Sącza, a tym samym na jego realizację przeznaczono aż 400 tysięcy złotych. Za tę kwotę autorzy projektu zagwarantowali kibicom biało-czarnych możliwość zakupu karnetów na mecze Sandecji za symboliczną złotówkę. Tyle, że karnetów nie ma w sprzedaży. Dlaczego?

- Obecnie na stronie oficjalnej Sandecji takie karnety są po 79 złotych. Czy "Sądeczanin" może ustalić gdzie są te pieniądze z budżetu i dla czego nie ma karnetów za symboliczną złotówkę? – poprosił w emailu jeden z naszych Czytelników.

Zobacz też: Kibice dopięli swego. W IV Budżecie Obywatelskim roznieśli konkurencję

Okazuje się, że dla klubu wyjaśnienie jest bardzo proste.

- Ponieważ kupno karnetów na mecze Sandecji za 1 złotówkę związane jest z budżetem obywatelskim na rok 2019, dostępne będą od rundy wiosennej, czyli w okolicach lutego. Na razie wszystkie bilety i karnety sprzedawane są w cenach przedstawionych na plakatach i na oficjalnej stronie Klubu - informuje Krzysztof Rosłoński z Biura Prasowego MKS Sandecja.

Prościej? Choć głosowanie w ramach czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego było przeprowadzone w tym roku, zwycięskie projekty realizowane będą – zgodnie z obowiązującym od początku  funkcjonowania regulaminem budżetu obywatelskiego dopiero w 2019 roku.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu