Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
25/03/2017 - 19:30

Sandecja gromi MKS Kluczbork. Grad bramek w Nowym Sączu

Biało-czarni chociaż pierwsi stracili gola, ostatecznie ograli aż 4:1 drużynę z Kluczborka. Po ubiegłotygodniowej porażce w Zabrzu Sandecja pozostaje w grze o Ekstraklasę.

Mecz rozpoczął się od niespodzianki, bo to goście pierwsi trafili do siatki. W 9. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Kubiak, który pokonał bramkarza Sandecji Łukasza Radlińskiego. Przed przerwą wyrównał Lukas Kuban w 34. minucie.

Druga połowa należała już do gospodarzy: w 56. strzelił Michał Gałecki, 58. Maciej Małkowski, a gości dobił w 77. Kamil Słaby.

Zobacz: Sandecja zatrzymana w Zabrzu. Porażka boli

Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Basta, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Kubań, Gałecki (78. Maślanka), Baran, Trochim (73. Trafford), Małkowski – Dudzic (69. Dudzic)

MKS Kluczbork: Kaczmarek – Ganowicz, Brodziński, Orłowicz, Niziołek – Bodziony, Essan (84. Kościelniak), Kubiak, Chałas (78. Gondek), Kwaśniewski – Kowalczyk (66. Swędrowski)

Kartki: 17. Małkowski, 49. Słaby, 80. Baran – 86. Brodziński

Sędziował: Sebastian Jarzębak