Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
20/12/2020 - 23:30

"Sądeczanin.info" rekordowym wynikiem zamyka trudny rok 2020

Rok 2020 "Sadeczanin.info" zamyka rekordowym wynikiem. Udało się nam tworzyć materiały, które przekonały do nas kolejnych, nowych użytkowników.

Rekordowy rok Sądeczanin.info
Trudny rok 2020 - mogę to już dziś powiedzieć - "Sądeczanin.info" zamyka z rekordowym wynikiem. Mimo chorób, kwarantanny i innych nieciekawych spraw, jakie i nas dotknęły, do końca udało się całemu zespołowi - najlepszym dziennikarzom, wspaniałym pracownikom Biura Reklamy,  mężnemu wydawcy i teamowi Fundacji Sadeckiej - dowieźć do końca roku rewelacyjny wynik i znów niezagrożoną pozycję absolutnego lidera na prasowym rynku niezależnych wydawnictw Małopolski.

No, dobrze, powiecie, ale jakie są liczby? Już mówię. Wynik z 2019 roku poprawiliśmy już nawet nie o 100, a o 140 procent, licząc za Google Analytics unikalnych użytkowników, którzy zdecydowali się skorzystać z informacji prezentowanych w naszym serwisie. Sztuka była o tyle trudna, że cały rok 2019 też pięliśmy się w górę, poprawiając w rezultacie wynik wobec 2018 roku o 57 procent. 

Tegoroczny rezultat przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania. To ponad 115 milionów odsłon i już ponad 11 milionów unikalnych użytkowników. Naprawdę, robi wrażenie.

Bardzo dziękuję, że korzystacie Państwo z „Sądeczanin.info”. Dziękuję ze byliście z nami zwłaszcza w tych trudnych miesiącach. Nie tylko w internecie. Bez Waszego zainteresowania sprawami regionu nie udałoby się utrzymać miesięcznika "Sądeczanin". Bez umiłowania przeszłości własnej ziemi, nie byłoby też  sukcesu kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA" pod redakcją najlepszych sądeckich historyków z dr Sławomirem Wróblewskim na czele. To zobowiązuje.

Rok 2021 poświęcimy zatem na wprowadzanie zmian w portalu. Chcemy Was pozytywnie zaskakiwać, bo wiele rozwiązań w mijającym roku z wiadomych względów nie doczekało się wdrożenia. A zamierzamy nadal dobrze służyć wszystkim mieszkańcom naszego regionu. Tym bardziej, że już w lutym 2021 roku będziemy mogli pochwalić się okrągłym jubileuszem 10-lecia istnienia tytułu. Teraz zaś, życzę Wam, kochani, zdrowych, spokojnych  świąt Bożego Narodzenia. A w nowym roku wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, pomyślności. I samych sukcesów!

Tomasz Kowalski, redaktor naczelny Sądeczanin.info i miesięcznika "Sądeczanin"Dziękujemy za przesłanie błędu