Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
01/11/2020 - 12:40

Sądeczanin.info: październik kolejnym, dobrym miesiącem

Październik, dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu naszych Czytelników, był kolejnym dobrym miesiącem dla portalu Sądeczanin.info.

Miesięcznik Sądeczanin
Ponad 11,7 miliona odsłon i powyżej 1,7 miliona unikalnych użytkowników zliczonych przez Google - oto statystyki serwisu Sądeczanin.info w październiku 2020 roku. To kolejny miesiąc, gdy dziękujemy Państwu za ogromne zainteresowanie naszymi materiałami, a reklamujących się u nas przedsiębiorców, szefów instytucji i organizacji z pełnym przekonaniem możemy zapewnić, że każda złotówka, którą wydaliście na reklamę w Sądeczanin.info, to znakomicie zainwestowane pieniądze.

W regionie nie ma bardziej skutecznego medium i mamy na to niezbite dowody - niezależne statystyki Google Analytics

Piszę o tym nie po to, by się chwalić. To istotna informacja. Wirus zakaził wszystkie działy gospodarki, więc tym ważniejsze jest teraz racjonalne, efektywne i mierzalne inwestowanie w reklamę i nie tylko dla tych, którzy najbardziej zmagają się obecnie ze skutkami pandemii.

O dotkniętych najostrzejszymi zakazami restauratorach, hotelarzach, firmach eventowych, szkoleniowych i transportowych w Sądeczanin.info piszemy niemal codziennie; staramy się reagować na to, co dzieje się w sądeckich firmach.

W internecie, na łamach miesięcznika "Sądeczanin" i kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA" jesteśmy z Wami zawsze, również w najgorszym momentach. Gdy dochodzi do konfliktu, pokazujemy jego obie strony. I choć nie mieliśmy w październiku zbyt wielu dobrych wiadomości, a słowo "rekord" kojarzyło się głównie z kolejną, wyższą liczbą zakażeń, gorąco wierzę, że wszyscy wyjdziemy wreszcie z tej wielkiej kwarantanny, przestaniemy balansować na krawędzi, złapiemy pewny grunt.  

Na koniec ciekawostka. Otóż, jak wspomniałem, w październiku odwiedziło nas przeszło milion siedemset tysięcy użytkowników. Czytając strony portalu, oglądając zdjęcia i reklamy spędzili z nami łącznie ponad 137 tysięcy godzin - dokładnie 5716 dni, czyli ponad 15 lat! Tyle skupiamy uwagi. Dziękuję! ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu