sadeczanin.info

Rytro: na środku trasy rowerowej ktoś zrobił sobie ognisko ze śmieci i opon! Za straty zapłacą wszyscy
Gałęzie, śmieci a nawet opony – to wszystko ktoś próbował spalić na środku promenady w Rytrze w nocy z soboty na niedzielę. Sprawców jeszcze nie ustalono, ale władze gminy nie mają zamiaru odpuścić!

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone