Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
23/01/2020 - 11:35

Rusza roztańczony autobus stowarzyszenia RobimyCośWięcej. Wsiadasz?

To było nasze marzenie, później cel, ciężka praca od podstaw, a teraz... Coś nowego, coś szalonego, coś energicznego i CośWięcej. Stowarzyszenie RobimyCośWięcej podnosi poprzeczkę. Tym razem zaprasza wolontariuszy do współpracy. Zobacz, co możesz zrobić, aby do nich dołączyć!

RobimyCośWięcej to stosunkowo młoda organizacja tworzona przez pełną zapału młodzież. Inicjatywa zawiązała się w sierpniu ubiegłego roku, a już w grudniu mogliśmy podziwiać imponujące dokonania wolontariuszy. Co ciekawe, członkowie-założyciele, Maria Polańska i Tomasz Wnuk, liczą sobie zaledwie po 20 lat.

W święta Bożego Narodzenia było o nich naprawdę głośno. Zorganizowali charytatywny koncert kolęd dla Paulinki Szkaradek, na który licznie przybyli mieszkańcy Sądecczyzny. Biorąc pod uwagę rozmach przedsięwzięcia można pogratulować im konsekwencji, uporu i determinacji w realizacji swojego celu. 

Czytaj też: Każdy może Robić Coś Więcej! Charytatywny koncert kolęd dla Paulinki Szkaradek

Mówią o nich, że podbili serca Polaków. Stowarzyszenie stale chce się rozwijać, dlatego jego członkowie wpadli na pomysł utworzenia całkiem nowej sekcji tanecznej ,,TańczymyCośWięcej". Trwa nabór wolontariuszy. Wymagania? Poczucie rytmu, nieustający uśmiech, pozytywna energia, wytrwałość, samodyscyplina i - przede wszystkim - miłość do tańca. Rusza roztańczony autobus. Wsiadasz?

Zobacz także: Wolontariusze z Sądecczyzny - bohaterowie, którzy podbili serca Polaków

[email protected], fot. Stowarzyszenie RobimyCośWięcejDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)