Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
15/12/2014 - 13:00

Rozdamy 30 choinek dla Czytelników Sądeczanina

Podobnie jak w roku ubiegłym, w okresie przedświątecznym przygotowaliśmy wspólnie z Nadleśnictwem Stary Sącz choinki dla naszych Czytelników. Transport drzewek przyjedzie do naszej redakcji 16 grudnia.
Ubiegłoroczna akcja rozdawania choinek cieszyła się ogromnym powodzeniem. W tym roku choinek do rozdania będzie trzydzieści.

Spodziewamy się, że chętnych będzie dużo więcej, więc drzewka rozlosujemy wśród tych czytelników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi na trzy pytania przygotowane przez Nadleśnictwo Stary Sącz. Oto one:

1. Lasy Nadleśnictwa Stary Sącz wykazują duże bogactwo gatunkowe. Dwa główne gatunki drzew to…?

2. Dla ochrony cennych fragmentów przyrody ożywionej i nieożywionej na terenie nadleśnictwa Stary Sącz utworzono dwa rezerwaty przyrody. Jak się nazywają?

3. Część terenów Nadleśnictwa znajduje się w Sieci NATURA 2000, są to cztery tereny, jakie?

Podpisane odpowiedzi prosimy przesyłać do 17 grudnia na adres mailowy: [email protected]

Jeżeli komuś te pytania wydadzą się za trudne, podpowiemy: wystarczy zajrzeć na stronę internetową Nadleśnictwa Stary Sącz - Nasze lasy.

18 grudnia rozlosujemy choinki wśród autorów poprawnych odpowiedzi.

Prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu do wiadomości redakcji, to uprości i przyśpieszy zawiadomienie o wygranej i ustalenie terminu odbioru drzewka.

Ze względów prawnych prosimy, by w naszym konkursie brały udział tylko osoby dorosłe. Dzieci mogą oczywiście towarzyszyć później rodzicom przy wyborze choinek, wszystkim zrobimy zdjęcia i zamieścimy na naszym portalu.

JG, fot. arch. Sądeczanina – ubiegłoroczna akcja rozdawania choinek
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe