Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
29/01/2018 - 19:50

Rekordowa liczba wystawców na VIII Sądeckich Targach Ślubnych. Tłumy odwiedziły imprezę

28 stycznia tłumy Sądeczan odwiedziły halę sportową Mosir przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, aby przyjrzeć się najnowszym trendom i modzie z branży ślubnej.

Tradycyjnie już w Nowym Sączu odbyła się impreza dla narzeczonych i ich rodzin. - VIII Sądeckie Targi Ślubne przeszły do historii pod kątem rekordowej ilośći zwiedzających jak i wystawców. W tym dniu na Hali Mosir swoją ofertę przedstawiło prawie 100 firm z branży ślubnej począwszy od zaproszeń, sal weselnych, cukierni, dj, dekoracji aż po ubiory ślubne i samochody - powiedziała nam Bożena Gagatek, organizatorka imprezy.

Odwiedzających nie brakowało, chętnie korzystali oni ze stoisk rekordowej liczby wystawców i specjalnie przygotowanej dla nich rozrywki. - Mnóstwo atrakcji, cennych nagród ściągnęły na targi tłumy. Można było wygrać dwie sukie ślubne, trzy garnitury męskie, pokaz barmański, noc poślubną w hotelu, biżuterie, dekoracje itp. Wartość nagród to ponad 30 tys złotych - dodała właścicielka BeGie Design. 

Targi Ślubne nie były tylko zwiedzaniem stoisk, wiele działo się również dla widzów, były konkursy i liczne prezentacje. - Na scenie odbywały sie pokazy mody ślubnej, wieczorowej, pokazy taneczne, barmańskie, iluzjonisty oraz laserów - podkreśliła Bożena Gagatek w rozmowie z portalem 'Sądeczanin".

MŚ ([email protected])

VIII Sądeckie Targi Ślubne
28 stycznia w hali Mosir swoją ofertę przedstawiło prawie 100 firm z branży ślubnej.
Dziękujemy za przesłanie błędu