Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
19/04/2019 - 20:55

Refleksyjny przekaz na Węgierskiej. Jak zareagowali Sądeczanie?

W dobrze znanym Sądeczanom miejscu, gdzie Mgr Mors publikuje swoje dzieła przy ulicy Węgierskiej, pojawił się kolejny obraz. Świąteczny przekaz daje mocno do myślenia.

Przedświąteczna gorączka z roku na rok staje się coraz bardziej widoczna i choć dotyczy bardziej Bożego Narodzenia, to Wielkanoc też wywołuje emocje przygotowań. Zauważył to Mgr Mors i sprowokował mieszkańców Nowego Sącza do refleksji, jak internauci zareagowali na zdjęcie w portalu społecznościowym?

- Piękne. Można się zatrzymać i zastanowić, o co powinno chodzić w te święta. Raczej nie o zajączka i umyte okna - napisała w komentarzu pani Łucja, natomiast pani Monika skwitowała to następująco: „Nic dodać, nic ująć”. Wszystkie wypowiedzi, a jest ich sporo, są pozytywne.

Pani Anna napisała: „Symbol ukrzyżowanego Jezusa...bardzo piękne”. Przekaz autora chyba osiągnął zamierzany skutek, bo rozpoczęła się dyskusja. - Mocne. Idealny przekaz - dodała pani Dominika. Teraz pozostaje czekać, czym w przyszłości Mgr Mors poruszy Sądeczan.

MŚ ([email protected]). Fot. Mgr MorsDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020