Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
15/12/2022 - 10:35

PSZOK będzie otwarty w soboty. Mieszkańcy odbiorą zamówiony węgiel

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łącku zmienia godziny pracy. Już w tym tygodniu punkt będzie czynny w sobotę, a to wszystko z powodu węgla…

Dystrybucją węgla po preferencyjnej cenie w gminie Łącku zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej. Skład węgla jest zlokalizowany na placu targowym obok Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i oczyszczalni ścieków w Łącku.

ZGK ma tu wybetonowany plac i wagę z PSZOKu. Mieszkańcy z tego miejsca mogą odbierać zamówiony węgiel (po uprzednim opłaceniu w kasie urzędu). Dotychczas PSZOK był czynny w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 7:30 – 14:30.

Więcej o dystrybucji węgla na terenie gminy Łącko pisaliśmy tutaj: Pierwsza dostawa opału dotarła do gminy. Jak mieszkańcy mogą odebrać węgiel?

To jednak taki czas, w którym część osób jest w pracy i po prostu nie ma możliwości zwolnienia się z niej, żeby odebrać opał na zimę. PSZOK zmienia więc dni i godziny pracy.

Mieszkańcy będą mogli przyjechać na PSZOK w Łącku we wtorki, czwartki i soboty. O godzinę wydłużono też godziny pracy punktu. Pracownicy ZGK będą wydawać węgiel od 7:00 do 15:00.

Ta zmiana będzie obowiązywać już od jutra, tj. od piątku 16 grudnia 2022 roku. Nowe dni i godziny otwarcia łąckiego PSZOKu obowiązują do odwołania. ([email protected], fot. ilustracyjne – archiwum Sądeczanina)Dziękujemy za przesłanie błędu