Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
13/03/2023 - 19:45

Przyszowa. Wypadek na drodze powiatowej. Rozbite BMW i Mercedes, są ranni [ZDJĘCIA]

Groźny wypadek na drodze powiatowej w Przyszowej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych. W wypadku ucierpiały dwie osoby, które zostały zabrane do szpitala.


Była godzina osiemnasta trzydzieści, jak na pograniczu powiatu limanowskiego i nowosądeckiego doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na drodze powiatowej w Przyszowej zderzyły się czołowo dwa samochody marki BMW i Mercedes. Siła uderzenia musiała być ogromna, bo oba pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone. 

- W wypadku ucierpiały dwie osoby. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła im pomocy medycznej, a następnie przetransportowała do szpitala na dodatkowe badania - powiedzieli nam strażacy z Limanowej. 

Zobacz też Stara Wieś. Tragiczny wypadek w lesie. Drzewo przygniotło mężczyznę 

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący pojazdem marki Mercedes (mieszkaniec powiatu nowosądeckiego) w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki BMW, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego - wyjaśnia st. asp. Jolanta Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. 

(r.gajews[email protected] Fot. Pomoc Drogowa 24H K3Cshop - dziękujemy!)

Przyszowa. Wypadek na drodze powiatowej. Rozbite BMW i Mercedes, są ranni
Groźny wypadek na drodze powiatowej w Przyszowej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, nie obyło się bez osób poszkodowanych. W wypadku ucierpiały dwie osoby, które zostały zabrane do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu