Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
14/11/2023 - 09:40

Przez konflikt sąsiedzki doszło do nieszczęścia. Aż 4 osoby trafiły do szpitala

Przez konflikt sąsiedzki w Roztoce koło Limanowej doszło do nieszczęścia. Mieszkańcy pokłócili się o drogę dojazdową do domów. Wywiązała się między nimi kłótnia, w wyniku której aż cztery osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich została przysypana ziemią.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 11 listopada. W godzinach popołudniowych, limanowskie służby ratunkowe postawiła na równe nogi informacja o nieszczęśliwym wypadku w Roztoce, do którego miało dojść podczas prac ziemnych. Według osoby zgłaszającej, ktoś miał zostać przysypany ziemią, która była przewożona na wozidle. We wskazane miejsce niezwłocznie ruszyły liczne straże pożarne, karetki i policja. 

Zobacz też To były chwile grozy. Kobieta wypadła z jadącego samochodu

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, wówczas okazało się, że aż cztery osoby są poszkodowane. Jedna z nich rzeczywiście została przysypana ziemią, ale przed przybyciem strażaków wydostała się i załoga pogotowia ratunkowego udzielała jej pomocy. W tym zdarzeniu ucierpiały również trzy inne osoby. Cała czwórka trafiła do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi ich życiu. 


Zobacz też Co się stało na cmentarzu? Policja i straże pożarne pędziły na sygnale

Jak się okazało, pomiędzy sąsiadami wywiązała się kłótnia o drogę. Jak informuje TV28, właściciel posesji przez którą przebiega droga, od sąsiadów którzy z niej korzystają, zażądał dużej sumy pieniędzy. Gdy oni nie zgodzili się na to, postanowił zasypać ziemią użytkowaną od kilkudziesięciu lat drogę. Między sąsiadami doszło do kłótni, w wyniku której młody mężczyzna został przysypany ziemią. W sumie aż cztery osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie. ([email protected] Fot. OSP Roztoka)Dziękujemy za przesłanie błędu