Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
08/02/2018 - 14:55

Prezydent spotka się z kibicami, aby porozmawiać o nowym stadionie

Kibice w swoich staraniach o stadion manifestowali pod ratuszem, następnie dyskutowali z radnymi, a dzisiaj okazało się, że spotka się z nimi prezydent Ryszard Nowak.

Informację tę potwierdził nam Przemysław Gawłowski, który w rozmowie z kibicami zobowiązał się, aby umówić władzom stowarzyszenia takie spotkanie. - Dzisiaj osobiście zapytałem pana prezydenta, czy jest taka możliwość i zgodził się na taką rozmowę. Zadeklarował również, że dojdzie do tego jeszcze w tym miesiącu, ale dokładny termin dopiero zostanie ustalony - powiedział sądecki radny.

Zobacz: Radni z kibicami dyskutowali o nowym stadionie. Jest porozumienie!

Kibice są otwarci na rozmowy. - Oficjalnie jeszcze nic nie wiemy, po prostu czekamy co się wydarzy. Chętnie spotkamy się z panem prezydentem, my jesteśmy otwarci na dialog - wyjaśnił Szymon Czyżkowski, prezes Stowarzyszenia Kibiców Sandecji w rozmowie z portalem „Sądeczanin”.

Zobacz: "Szacujemy, że było nas ponad pół tysiąca". Kibice podsumowują manifestację

Nie ma jeszcze decyzji, co w tej sytuacji z deklaracją o specjalnie zwołanej sesji. - Radni zaproponowali złożenie wniosku o zwołanie specjalnej sesji rady miejskiej poświęconej tylko i wyłącznie sytuacji w Sandecji. Z ich inicjatywy dążyć będziemy także do zorganizowania trójstronnego spotkania na linii prezydent - radni - kibice odnośnie budowy stadionu w Nowym Sączu. - mówił nam kilka dni temu Radosław Stawiarz.

MŚ ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)