Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
10/01/2018 - 19:35

Prezydent Nowak napisał list do kibiców!

Już w najbliższy piątek o godzinie 18, sądeccy kibice zbiorą się pod ratuszem, aby zamanifestować swoją frustrację w temacie opóźnień przy powstaniu nowego stadionu. Prezydent wystosował w tej sprawie list do prezesa Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

- Państwa apel i organizację zgromadzenia odbieram jako kolejny akt wsparcia tak dla drużyny, jak i dla mnie i zespołu, który działa, by deklaracje i plany w sprawie powstania nowego stadionu spełniającego wymogi do gry w ekstraklasie stały się faktem w możliwie jak najkrótszym czasie - napisał prezydent.

Zobacz: Kibice będą manifestować przed ratuszem! Dlaczego?

Władza miasta liczą na spokojny przebieg manifestacji. - Mam nadzieję, iż zgodnie z Pana deklaracją manifestacja pod ratuszem przebiegnie spokojnie, zgodnie z normami prawa i normami społecznego współżycia. Niestety, ze względu na podjęte wcześniej zobowiązania nie mogę w tym czasie spotkać się z Panem i delegacją kibiców - czytamy w treści pisma od Ryszarda Nowaka.

Zobacz: Walka o stadion trwa, wsparcie przybywa zza granicy! Przygotowania do manifestacji

Nie jest to pełna treść listu, a jedynie jego fragmenty. Zawarte w nim są szczegółowe informacje o dotychczasowych przygotowaniach do budowy stadionu. Pojawiają się konkretne daty i kwoty. Stowarzyszenie ma zamiar całość przeczytać zgromadzonym w piątek, podczas manifestacji.

MŚ ([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku