Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
28/12/2022 - 22:05

Pożar w szpitalu. Przed budynkiem zaroiło się od strażaków

Przed gorlickim szpitalem zaroiło się od strażaków. Jak się okazało, w budynku wybuchł pożar. Ogień pojawił się w pomieszczeniu, w którym mieści się szpitalna pralnia.


Było kilka minut po godzinie czternastej, jak na terenie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach wybuchł pożar. Ogień pojawił się w pomieszczeniu, w którym znajduje się szpitalna pralnia. Dosłownie już po kilku minutach na sygnale przyjechały straże pożarne, które mają swoją siedzibę w niedalekiej odległości od szpitala. 

- Zapaliła się tak zwana maglownica, która służy do prasowania. To nie pierwszy pożar w tym miejscu. Dwa lata temu doszło do podobnego zdarzenia - powiedział nam oficer dyżurny gorlickiej straży pożarnej. 

Zobacz też Fatalny wypadek na stoku. Narciarz wjechał w niego z dużą prędkością

Wszystkie osoby, które w tym czasie przebywały w pomieszczeniu, wyszły bezpiecznie na zewnątrz. Nikomu nic się nie stało. Na szczęście sytuacja już jest opanowana. Strażacy bardzo szybko ugasili pożar. Straty jakie wyrządził żywioł są niewielkie. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu