Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
29/01/2020 - 19:45

Poręba Mała: spotkanie noworoczne [ZDJĘCIA]

Odbyło się coroczne spotkanie noworoczne dla seniorów na Porębie Małej. Jest to impreza z inicjatywy tamtejszego Zarządu Osiedla, które cieszy się sporym zainteresowaniem.

Seniorzy z osiedla Poręba Mała spotkali się w Szkole Podstawowej numer 17, aby złożyć sobie noworoczne życzenia, obejrzeć bardzo dobrze przygotowany i zagrany program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz porozmawiać o ważnych sprawach lokalnej społeczności.

Zobacz: Spotkanie noworoczne na Kaduku [ZDJĘCIA]

- Chciałem bardzo serdecznie podziękować pani dyrektor Renacie Czop za gościnę, a także za wspaniały program artystyczny w wykonaniu uczniów. Słowa wdzięczności kieruję również do samorządowców i zaproszonych gości za ich obecność, jak również za to samo dziękuję naszym mieszkańcom - powiedział Błażej Targosz, przewodniczący Zarządu Osiedla.

Gościem spotkania był również wiceminister finansów z poprzedniej kadencji, a obecnie poseł na Sejm z naszego okręgu Wiesław Janczyk. - Bardzo dziękuję panu posłowi, że pomimo tak licznych obowiązków zdołał znaleźć czas na spotkanie z nami. Jest on przyjacielem naszego osiedla i zawsze możemy na niego liczyć. Nie inaczej było tym razem - dodał Targosz.

Atrakcją dla obecnych na spotkaniu była również loteria, w której wylosować można było prezenty ufundowane przez członków Zarządu Osiedla Poręba Mała. Ta część imprezy wywołała sporo uśmiechów wśród seniorów.

([email protected])

Opłatek na osiedlu Poręba Mała
Seniorzy z osidedla spotkali się, jak co roku, aby złozyć sobie życzenia.


Dziękujemy za przesłanie błędu