Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
22/04/2019 - 11:05

Podegrodzie: od jutra autobusy linii 33 i 34 będą jeździć inaczej

W ślad za zapowiadanym na jutro, czyli na 23 kwietnia zamknięciem ulicy Krakowskiej autobusy linii 33 i 34, czyli obejmujących m.in. miejscowości gminy Podegrodzie będą kursować inaczej niż zwykle. Jak to wygląda w szczegółach?

Od godz. 8:00 do odwołania linie 33 i 34 kursują przez ul. Jagodową i Dunajcową.

Linia 33:

1.Kursy do Krakowskiej PKP będą skrócone do nowego ronda na os. Helena. (Dunajcowa – Most) i stamtąd też będą rozpoczynane kursy.

2. Kursy z Nowego Sącza do Czarnego Potoku: ….Tarnowska, Marcinkowicka, Jagodowa, Dunajcowa, Starowiejska i dalej własną trasą.

3. Kursy z Czarnego Potoku do Nowego Sącza: ….Starowiejska, Dunajcowa, Jagodowa, Marcinkowicka, Obwodnica Północna i dalej własną trasą.

Zobacz też: Podegrodzie: podstawówka przerywa strajk. Kiedy zaczną się lekcje?

Linia 34:

1.Kursy do Krakowskiej PKP będą skrócone do nowego ronda na os. Helena. (Dunajcowa – Most) i stamtąd też będą rozpoczynane kursy.

2.Kursy z Nowego Sącza do Podegrodzia, Mokrej Wsi: ….Tarnowska, Marcinkowicka, Jagodowa, Dunajcowa, Starowiejska i dalej własną trasą.

3. Kursy z Mokrej Wsi, Podegrodzia do Nowego Sącza: ….Starowiejska, Dunajcowa, Jagodowa, Marcinkowicka, Obwodnica Północna i dalej własną trasą.

Źródło: MPK w Nowym Sączu Oprac. ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu