Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
01/02/2024 - 14:30

PILNE! Zaginęło rodzeństwo. Alicja ma 4 lata, a jej brat Marcel zaledwie 3

Zaginęło rodzeństwo z powiatu limanowskiego. Wszystko wskazuje na to, że dzieci przebywają z ojcem. Sąd Rejonowy w Limanowej wydał postanowienie przymusowego odebrania dzieci mężczyźnie. Trwają poszukiwania.


Zaginęły dzieci z powiatu limanowskiego 

Policjanci prowadzą poszukiwania dwójki dzieci z powiatu limanowskiego - 4-letniej Alicji i 3-letniego Marcela. Oboje rodzice sprawowali naprzemiennie opiekę nad swoimi dziećmi, ponieważ posiadają pełnię praw rodzicielskich. Jednak w ostatnim czasie ojciec nie odwiózł dzieci matce, która w obawie o zdrowie i życie swoich pociech 31 stycznia zgłosiła zawiadomienie o zaginięciu.

- W związku z przyjętym w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej zgłoszeniem oraz wydanym postanowieniem Sądu Rejonowego w Limanowej dot. przymusowego odebrania dzieci mężczyźnie, policjanci z Limanowej prowadzą działania poszukiwacze rodzeństwa Alicji i Marcela Wątorskich - informuje st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. 

Poszukiwania w Małopolsce 

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginione dzieci lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca ich pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej pod numerem telefonu 47 83 45 400 lub z numerem alarmowym 112.

Każda informacja może być na wagę złota. Prosimy również o udostępnianie opublikowanego przez nas komunikatu na portalach społecznościowych. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu