Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
04/12/2022 - 08:50

Pięć rozbitych aut, szóste spłonęło. Noc na drodze jak z sennego koszmaru [ZDJĘCIA]

Kierowcy potracili głowy za kierownicą? Pięć rozbitych aut, taki jest bilans nocy z soboty na niedzielę na sądeckich drogach. To nie wszystko. Nad ranem służby ratownicze pędziły na sygnale do płonącego auta.

Fot. OSP Grybów-Biała

Ledwie pojawił się pierwszy podmuch zimy, jezdnie od minusowych temperatur zrobiły się śliskie  i kierowcy na sądeckich drogach potracili głowy. Ta pechowa seria zaczęła się już w sobotę przed południem w Kasinie Wielkiej. Jak to tego doszło i co się wydarzyło? Piszemy o tym w artykule Do celu nie dotarł. Stał się ofiarą własnej brawury 

Fot. OSP Kasina Wielka

Potem wypadki posypały się wieczorem.  Przy drodze wojewódzkiej nr 969, w pobliżu mostu świętej Kingi na Dunajcu, przed dwudziestą pierwszą zderzyły się trzy samochody. To było BMW i dwie skody – informuje oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.  Kobieta która prowadziła jedno z aut trafiła do szpitala.

Nie minęły dwie godziny a policja i straż pożarna gnały na sygnale do Siołkowej gdzie,  na ostrym zakręcie wpadły na siebie audi i seat. Na szczęście kierowcy wyszli z tego bez szwanku.

czytaj też Straszna śmierć w Beskidach. Znaleźli ich zakopanych w śniegu 

czytaj też Jak w horrorze! Dostali zakrwawioną przesyłkę z oczami zwierząt  

Na pechową, wypadkową listę, trafiło jeszcze jedno auto. Nad ranem, tuż przed godziną czwartą, strażacy zostali  wezwani do płonącego auta w Chochorowicach. Kiedy ratownicy dotarli na miejsce, auto stało w ogniu.– To było BMW. Spłonęło doszczętnie  – mówi dyżurny. Właściciela na miejscu nie było. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. (jagienka. [email protected]) fot.OSP Grybów-BiałaDziękujemy za przesłanie błędu