Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
04/12/2019 - 10:45

Paulina Bołoz ćwiczy i zwiedza. W niedzielę będzie walczyła o koronę Miss Polski

Już najbliższą niedzielę (8 grudnia) Paulina Bołoz z Krzyżowki, wraz z innymi najpiękniejszymi Polkami stanie do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Tymczasem przebywa na zgrupowaniu w Bielsku-Białej, gdzie wraz z innymi finalistkami ćwiczy układy choreograficzne i zwiedza atrakcyjne miejsca na Śląsku. Miała też możliwość zobaczyć syrenkę Toma Hanksa, przeznaczoną na licytację.

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Konkursu Piękności Miss Polski 2019 zbliża się wielkimi krokami! Wśród 24 finalistek, które od 27 listopada przebywają na zgrupowaniu w Bielsku -Białej, jest sądeczanka Paulina Bołoz.

Paulina, wraz z koleżankami, od samego rana ćwiczy układy choreograficzne. To jeden z głównych punktów każdego dnia. Efekty będziemy mogli zobaczyć w niedzielę, 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a także na ekranach telewizorów.

Poza próbami, Paulina wraz z pozostałymi finalistkami zwiedza atrakcyjne miejsca Górnego Śląska. Na przykład osiedle górnicze Nikiszowiec w Katowicach, powstałe w latach 1908-1919 mające status pomnika historii, zabytkową kopalnię Guido czy zamek w Pszczynie, dawną rezydencję magnacką.

Miała też możliwość zobaczenia syrenki przeznaczonej dla Toma Hanksa. Finalnie trafi na licytację, z której dochód zostanie przekazany dla Szpitala Dziecięcego w Bielsku-Białej. Była to również okazja do spotkania z Rafałem Sonikiem, który przyjechał rajdowym pojazdem i pokazał go fanom.

Przypominany, że do 8 grudnia, do godz. 18 trwa głosowanie na Miss Internetu 2019. Paulina Bołoz znajduje się w TOP 10.

(MK) fot. organizatora Miss Polski 2019, Dorota TyszkaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)