Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
03/08/2020 - 11:50

Pasy potrzebne od zaraz! Co się stało z oznakowaniem poziomym na obwodnicy?

Na obwodnicy w ciągu drogi powiatowej od Niskowej do ronda w Brzeznej nie ma znaku po oznakowaniu poziomym. Kierowcy narzekają, że wieczorem jedzie się tędy naprawdę nieciekawie. Co na to Powiatowy Zarząd Dróg?

Pasy potrzebne od zaraz! Co się stało z oznakowaniem poziomym na obwodnicy?

- Za dnia to jeszcze jakoś człowiek sobie radzi, ale wieczorem jest tu ciemno i bez oznakowania poziomego, bez linii na jezdni robi się tu naprawdę nieciekawie. A przecież to jedna z najczęściej używanych dróg w regionie, z której korzystają nie tylko mieszkańcy z okolicy, ale również przyjezdni – komentuje nasz Czytelnik. I rzeczywiście, zdjęcia które wykonaliśmy na wspomnianym odcinku wczoraj pokazują, że po oznakowaniu poziomym niemal nie ma śladu.

Zobacz też: Stary Sącz: dla tej szkoły wybudują parking na prawie 50 aut!

- Ten temat jest na tapecie. Ale w pierwszej kolejności chcemy tu zrobić prace konserwacyjne nawierzchni na odcinku od Podrzecza do Brzeznej. Jak się z tym uporamy, to zabierzemy się za wykonanie oznakowania poziomego – odpowiada na uwagi kierowcy Adam Czerwiński, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

ES [email protected] Fot.: ES

Pasy potrzebne od zaraz! Co się stało z oznakowaniem poziomym na obwodnicy?
Na obwodnicy w ciągu drogi powiatowej od Niskowej do ronda w Brzeznej nie ma znaku po oznakowaniu poziomym. Kierowcy narzekają, że wieczorem jedzie się tędy naprawdę nieciekawie. Co na to Powiatowy Zarząd Dróg? Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu